detsember 18, 2017

Teenused

CFO Advisori finantsjuhtimise teenused on suunatud eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele ulatuslikku ja terviklikku teenustekogumit, toetades ettevõtteid võimalikult mitmekülgselt. Sealhulgas aitame kliente näiteks finantseelarvete koostamisel, finantsseisundi hindamisel ja edasiste finantsprognooside koostamisel.


Start-up’i nõustamine

Kui tavaliselt arvatakse, et start up’id finantsjuhtimist ei vaja ja piisab vaid raamatupidajast, siis mida aeg edasi, seda kindlamalt on vaja lisaks paarile kandele süsteemis ka kedagi, kes asjadel põhjalikumalt silma peal hoiaks. Seda eriti juhul kui mängu tulevad investorid, välisinvesteeringud ja muu start-up’idega kaasnev.

LOE VEEL


Ettevõtteväline finantsjuht

Enamasti on finantsjuhi palkamine suur investeering, sest nende palgad ei ole kõige madalamad. Rahaliselt oleks mõistlikum teenus sisse osta, eriti kui tööd veel väga palju ei ole. Täiskohaga finatsjuht on tänapäeval pigem suurte ettevõtete ja korportatsioonide juures möödapääsmatu, ent väiksematele firmadele, kellel puuduvad suured ostu-müügitehingud, sobib hästi ka teenuse sisse ostmine. Koostöö CFOga on kindlasti soodsam, sest lisaks palgafondile puuduvad ka töövahendite kulud.

LOE VEEL


Raha kaasamine

Kui ettevõttel läheb hästi ning käivet nagu on ja tahaks edasi areneda, siis tihti jääb meeskonnal puudu teadmistest, kuidas raha kasvatada, kust seda üldse saada, kuidas kaasata investoreid, kuidas läheneda pangale. CFO aitab teil selguse majja tuua ja käib sinu eest isegi pangas kui vaja.

LOE VEEL


Ekspordi rahastamine

Iga teise ettevõtte ambitsiooniks on riigist välja murda ja uutel turgudel kanda kinnitada. See nõuab aga investeeringuid ja tihti ei teata, kuidas ja millised on visiitidega kaasnevad kulud, erinevad riigilõivud ja turundustegevused. Kontol justkui raha on, aga selleks, et järgmisel kuul pankrotti välja kuulutama ei peaks, tuleb appi CFO, kes hoiab rahaasjadel silma peal.

LOE VEEL

Saada meile päring ning seame su rahaasjad õigele teele!