detsember 18, 2017

Ettevõttest

Meie jaoks ei ole primaarne see, et sinu ettevõttel oleks kümnetesse miljonitesse eurodesse ulatuvad käibed. Kuna oleme mitmeid aastaid koos juhtidega külg külje kõrval tegutsenud, siis omame piisavalt teadmisi, et erineva valdkonna ettevõtteid finantsalaselt aidata.

Meie peamiseks nõustamisvaldkonnaks on ettevõtte kasvu ja laienemisega ning kasumlikkuse suurendamisega seotud valdkonnad.

Hindame olemasoleva olukorra ning koostame koostöös ettevõttega edasise äri- ja finantsplaani. Kaasame äriplaani realiseerimiseks vajaliku kapitali (laenud, investorid, toetused) ning jälgime igakuiselt seatud plaanidest kinni pidamist.

Inimesed

Imre Noorkikas
tegevjuht

Email: imre.noorkikas@cfoadvisor.eu

Tel: +3725079913

Geli Nõlvand
partner

Email: geli@cfoadvisor.eu

Tel: +372 53422452

Jelena Žovnikova
Partner
Krister Aule
konsultant

Saada päring!


Referentsid

Tokumaru Ramen & Sushi

Minu suurim rõõm on see, et tänu CFO Advisori teenustele on kõikidel juhatajatel parem ülevaade ettevõtte finantsolukorrast, mis leiab õige pea ka praktilist, juhtimispõhist rakendust. Teenus aitas luua ühtse arusaama ja ülevaate ettevõtte finantskorraldusest, seega pole finantsnumbrid enam ainult minu kui omaniku peas, vaid on koguaeg kõigile arusaadavas vormis saadaval. Läbipaistvus on kõige alus! CFO… Loe edasi “Tokumaru Ramen & Sushi”

Kindergarten OÜ

Olin alustanud oma ettevõtte müügiprotsessi ja rohkem kui pooleaastase ostjatega läbirääkimise ja suhtlemise tulemusel jõudnud punkti, kus tehing oli üldiselt kokku lepitud. Kuidas kõik aga täpselt toimuma peaks, oli väga segane. Konsulteerisin mitmete heade tuttavatega, kes on ka ärinduses tegevad, aga mingit selgust ei tekkinud. Tundsin, et vajan kindlasti kedagi kompetentset ja usaldusväärset, kellega koos… Loe edasi “Kindergarten OÜ”

AS Raasiku Elekter

Raasiku Elekter oli minu tööle asumise ajal üpriski raskes seisus ja keeruline oli kuskilt edasi minna, sest mul puudus ülevaade meie täpsest rahalisest seisust. CFO Advisor abiga suutsin selgeks teha millised on igakuised kohustuslikud kulutused ning kui palju rahalisi vahendeid jagub erinevate investeeringute ja tegevuste jaoks. CFO spetsialistid muutsid kogu rahalise poole selgeks ning äärmiselt… Loe edasi “AS Raasiku Elekter”

Kristo Kaugija